Fotograafie Pánské hodinky Edifice Momentum Sporty Chronograph EFV-C100D-1AVEF

Váš smartphone může být ještě chytřejší: Už máte chytré hodinky?

Chytré hodinky představují aktuální trend v hodinářském světě. Proč se vyplatí si je pořídit?

K čemu slouží chytré hodinky

Chytré hodinky jsou zařízením, které můžeme připojit k mobilnímu telefonu. Prakticky se tak jedná o jakousi nadstavbu vašeho smartphonu. Řada jejich funkcí vám může výrazně zjednodušit život. Přesvědčí vás o tom i Casio hodinky.

Ty jsou v edici Edifice dostupné také v tomto inovativním provedení, přesněji je můžeme označit jako hybridní chytré hodinky. Edifice hodinky jsou vybaveny celou řadou funkcí. Především umožňují spárování s chytrým telefonem pomocí technologie Bluetooth. K tomu, abyste dokázali svůj mobil s hodinkami použít, byste si navíc měli stáhnout aplikaci CASIO Watch +.

Pánské hodinky Edifice vám tak například umožní snadno mít pod kontrolou důležité úkoly. Pracovní schůzku už s nimi nikdy nezmeškáte, včas vás varuje zvukové upozornění. Nastavení alarmu funguje samozřejmě i pro opakující se události.

Alarm se rovněž může aktivovat v okamžiku, kdy svůj telefon potřebujete najít. Jednoduše se váš smartphone sám „připomene“ hlasitým signálem. Už se vám proto nestane, že ho omylem někde zapomenete.

Pro koho se hodí chytré hodinky

Chytré hodinky tak využijí hlavně velmi zaneprázdnění uživatelé, kteří potřebují být neustále online a mít přehled o tom, co se kolem nich děje.

Pokud vaše práce vyžaduje kromě stoprocentního soustředění i časté cestování, jednoznačně uvítáte, že hodinky Casio zobrazují přesný čas pro celkem 300 měst na celém světě a k dispozici též mají automatický kalendář.

Jednotlivé modely této série se navíc pyšní také vysoce odolným pouzdrem z nerezové oceli a safírovým sklem. Všechny jsou rovněž vodotěsné, a to až do 10 bar.

Casio proto vyhoví také aktivním sportovcům, kteří vyžadují, aby s nimi hodinky udržely krok k v náročných podmínkách. Pro moderního muže je samozřejmě důležité i v pohybu vypadat stylově, proto mají tyto hodinky z dílny Casia atraktivní sportovní design.