Jak poznat opravdu kvalitní dílenský nábytek?

Pro dobře odvedenou práci potřebujete příjemné pracovní prostředí. Pokud si zařizujete dílnu, neměli byste zapomenout na dílenský nábytek. V první řadě se neobejdete bez pracovního ponku, ovšem pro uložení nářadí a dalších nástrojů poslouží plechové skříně. Jak poznat kvalitní dílenský nábytek? Na koho se v daném segmentu obrátit? Právě to vám prozradíme v následujících řádcích.

Fotografie: dílenský nábytek

Dílenský nábytek by měl odpovídat vašim požadavkům a představám, stejně tak i splňovat vysoké nároky na funkčnost a bezpečnost. O kvalitě prozradí mnohé i použitý výrobní materiál.

Co by v dílně nemělo chybět?

Středobodem dílny se stane pracovní ponk, jenž je k dostání v mnoha variantách. Preferujete mobilní provedení s kolečky, nebo byste raději sáhli po pevném ponku, ale zase s dostatkem úložných prostor? Ideální je, když ponk disponuje kovovou konstrukcí. U některých modelů jsou výškově nastavitelné nohy, což ocení zase vaše záda.

Pracovní stůl by měl být pevný, stabilní a odolný. Dokoupit se k němu dají různé doplňky a další příslušenství. Dílenský nábytek ponkem zdaleka nekončí.

Úložný prostor v plechových skříních

O úložné místo se postarají plechové a kovové skříně. Velkou výhodou je, že když si zakoupíte dílenský nábytek u jednoho výrobce, můžete si ho sladit i po designové stránce. Neznamená, že když se má jednat o dílnu, nebude vypadat hezky. Ba naopak, jestli se má jednat o profesionální dílnu, v níž strávíte denně několik hodin, měli byste se v ní cítit dobře.

Jednou ze společností je POLAK CZ, která vyrábí široký sortiment dílenského nábytku včetně příslušenství a doplňků. Velkou výhodou je modularita a kompatibilnost, takže si sestavíte jednotlivé prvky tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách a zároveň se vám vešly do vaší dílny. Tak se pusťte do zařizování.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × two =