Dekorace do bytových, ale i firemních prostorů.

Když se řekne dekorace, každý z nás si představí něco jiného. Jeden si představí sošku, druhý obraz, třetí paraván a jiný zase třeba krásné květiny. A o té poslední možnosti si něco řekneme.

Co se týče květin lze je rozdělit na ty živé, které jistě také mají své přednosti. Ale každá mince má dvě strany a zde tou pomyslnou druhou stranou je, že dekorace vyrobené z těchto květin vyžadují určitou péči, a ne každé květině vyhovuje jakékoliv stanoviště. A následně pak na ty trvanlivé, dříve označované jako umělé, ale to již dnes příliš neplatí. Některé se vyrábí například i jako látkové, v každém případě ty nejkvalitnější nejsou k rozeznání od živých. A to je jejich velkou pomyslnou devizou.

Z takovýchto květin e-shop Dekor-art.cz, vyrábí moderní a velice originální dekorace, které již nevyžadují žádnou Vaši další starost a budou Vám po dlouhý čas poskytovat pouze radost. Dekorace jsou aranžovány v luxusních keramický, nebo skleněných nádobách a sledují nejmodernější světové trendy v tomto odvětví. Keramika i sklo jsou vybírány s obzvláštní pečlivostí, tak aby neobsahovaly žádné vady. Vše je v té nejvyšší možné kvalitě a tvoří dokonale vyvážený celek.

Dekorace s led osvětlením v denním světle.

 

Snad nejkrásnější dekorace vznikají spojením originálních květin, jako jsou například orchideje, moderní keramiky a v neposlední řadě led osvětlení. Květiny nádherně září v odlescích teplého, nebo studeného světla. Teplé světlo je ve žlutých odstínech, pomyslně hřeje a byt působí útulněji. Oproti tomu studené světlo je chladnější, ale ve spojení s moderními jednoduššími interiéry působí kompaktně.

Rozsvícená dekorace s led osvětlením v přítmí.

 

Pro vyznavače tradičnějších dekorací, kteří nesdílejí nadšení s moderních technologií, jsou zde také originální dekorativní svícny. Nejmoderněji asi působí spojení tří svící stejné barvy, ale různých odstínů, s luxusními vůněmi. Tyto relaxační svícny, je určeny pro dlouhé zimní večery, k příjemnému posezení v záři světla jeho plamenů.

Zkrátka detaily tvoří celek a dekorace utvářejí celkový náboj domu či bytu.

 

Renata Havlová

www.Dekor-art.cz

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 − 2 =