Zateplení foukanou izolací

Uvažujete nad zateplením domu? Bojíte se ale příliš vysoké ceny za zateplení a také nepořádku, který při pracích vzniká. Nemusíte mít ale obavy, foukaná izolace, je metoda izolování, díky které při zateplení nevzniká téměř žádný odpad. Samotný postup při aplikaci foukané tepelné izolace je velmi snadný a u rodinného domu je vše hotovo za ani ne jeden den. Na majitele domu či objektu jsou kladeny jen minimální nároky na přípravné práce pro izolační firmu. Izolace je dokončena během 1 dne při hladkém průběhu prací. Není narušen nikterak běžný chod domácnosti. Firma IZOTOM, která se specializuje na zateplení novostaveb, dřevostaveb, rodinných, panelových a zahradních domů a domků, dále na zateplení dutin trámových stropů, šikmin střech, půdních prostor, pultových střech a dutých příček.

Kvalitní služby pro zákazníky

Foukaná izolace a její realizace zateplení pomocí hnacího kompresoru je velmi prostá a ve výsledku velmi příznivá na nepořádek. Izolační materiál je hnán z vozu pomocí hadic na postižené místo, což nedává prostor případnému vzniku odpadu.

Firma IZOTOM nabízí klientům kvalitní služby za rozumné ceny, serióznost zaměstnanců, vstřícný přístup k řešení daných situací. Zároveň Vám po dohodě firma nabízí bezplatnou návštěvu technika, který na daném místě provede prohlídku a sdělí veškeré informace, které jsou nutné pro izolování touto metodou, od postupu zahájení prací dokončení. Technik zjistí a posoudí současný stav zateplení a stanoví další postup, navrhne a správné a optimální řešení, poté zpracuje i nezávaznou cenovou kalkulaci a bude Vám k dispozici pro Vaše případné dotazy.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 + ten =