Vrtané studny – výhodné řešení pro domácnosti

Vlastníte pozemek? Nejste spokojeni s kvalitou nebo cenou vody? Uvažujete nad tím, že si necháte na pozemku vybudovat vlastní přísun vody pomocí studny? Řešení se nachází u vrtané studny. Vrtané studny nabízí komplexní služby v oboru vrtaných studní, nabízí kompletní projektovou činnost pro vrtané studny, zajištění veškerých podkladů a dokumentace pro stavební práce. Jedná se tedy o komplexní služby, jak již bylo zmíněno. Firma Vám navrhne nebo doporučí vrtaný průměr studny, hloubky vrtu dle spotřeby vody, a to vše na základě Vašich finančních možností. Ušetříte i na samotném vodném a stočném, jelikož se cena za kubík vody v současné pohybuje kolem 75 Kč. Samozřejmostí je, že se ceny za vodu z kohoutku od daného regionu podstatně liší.

Výhody vrtané studny

Firma při vrtání studny garantuje vydatnost vody – co to znamená? Při udávané normě pro čtyřčlennou rodinu 800 litrů na den garantuje firma  minimální odběr 2000 litrů za den. Mezi služby, které firma zdarma nabízí, je 60 měsíců záruka na vrtané studny, vyhledání pramene, čerpací zkouška, montáž čerpadla a poradenský servis. Fakturováno za služby je až poté, co jsou veškeré práce dokončeny a je podepsán předávací protokol, včetně provedení čerpací zkoušky a dodání dalších potřebných dokumentů.

Vybudování vlastní vrtané studny je obecně velice výhodnou investicí, která se velice brzy navrátí a Vy tak získáte vlastní zdroj pitné vody, a to bez chemických a dalších úprav, snížíte si tak náklady na vodné, které lze určitě využít na jinou položku v rodinném rozpočtu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =