Znáte už moderní digestoře Elica?

Historie této značky se začala psát již v roce 1970 v Itálii, kdy Ermanno Casoli začal vyrábět první odsavače par Elica. Ty se v průběhu let dostaly do miliónů domácností po celém světě a den co den usnadňují život celé řadě hospodyněk.

Fotografie: ELICA

Kvalita a design na prvním místě

Značka ELICA se oproti konkurenci liší hned v několika bodech. Na úvod je třeba zmínit, že samotné její tvůrce lze bez nadsázky označit za vizionáře, a to díky velmi inovativní technologii, jakou jinde nenajdete. Všechny moderní modely vycházejí z klasických původních tvarů, jež odsavače ELICA měly v minulosti. Jedná se o velmi spolehlivé spotřebiče, které svoji práci v domácnosti odvedou s maximální pečlivostí. Není tedy divu, proč se Elica během let stala jedním z nejlepších v tomto oboru.

Kromě již zmiňované technologie záleží výrobcům taktéž velice na designu jednotlivých prvků. Odsavače Elica jsou ideálním kouskem do kuchyní náročných zákazníků, kteří si velmi potrpí na luxus a neotřelý vzhled všech součástí jejich bydlení. U digestoří nenajdete žádné zbytečné prvky, ale pouze jednoduché minimalistické linie.

Více než spotřebič

Když si dáte dohromady všechny klady, jež digestoř ELICA může nabídnout, zjistíte, že najednou máte něco víc než pouhý spotřebič do kuchyně. Jedná se o produkt, co je současně funkční i úžasný na pohled. Zapomeňte na nekvalitní odsavače par, ale poddejte se podmanivému luxusu z italských dílen, jaký nabízí Elica.

K tomuto odsavači par je samozřejmě vhodné mít i patřičnou varnou desku. Mrkněte se na ELICA NICOLA TESLA a zvažte, zda nenastal ideální čas pro výměnu starého sporáku za něco lepšího. Vaření s tímto spolehlivým pomocníkem bude naprostou hračkou, protože v sobě ukrývá veškeré původní know-how zakladatelů značky. Není nic lepšího, než své peníze investovat do kvality.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + 19 =