Obchod či restauraci se světelnou reklamou žádný zákazník nepřehlédne

Hledáte způsob, jak dokonale zviditelnit vaši provozovnu? Chcete získat konkurenční výhodu před ostatními? Přemýšlíte, jak zařídit, aby se o vás zákazníci dozvěděli, a váháte mezi mnoha dostupnými formami propagace?

foto: světelná reklama

Způsobů, jak na sebe upozornit, je celá řada. Vyberte si ty opravdu účinné

V oblasti reklamy a marketingu jsou dnes možnosti takřka neomezené. Málokdy se proto spoléháme na jediné řešení, ale volíme jejich různé kombinace. Televizní reklama a ohromné billboardy jsou řešením, které volí téměř výhradně velké firmy. Ostatní podnikatelé se většinou spoléhají hlavně na webové stránky, reklamu v tisku, bannery na internetu či reklamní letáčky. Ty někdy vhazují do schránek na dopisy v okolí své provozovny, jindy je rozdávají přímo před ní nebo na frekventovaných místech poblíž.

Nejúčinnější reklama je ta, která přivede zákazníky přímo k vašim dveřím

Při výběru té pravé reklamy bychom vždy měli vycházet z charakteru našeho podnikání. Provozujeme-li e-shop, nejlépe nám budou fungovat různé přímé odkazy vedoucí do naší internetové prodejny. K probuzení zvědavosti zákazníků obvykle stačí vtipný nebo poutavý slogan, výhodná akce či originální zboží. Přivést nakupující do kamenné prodejny nebo hosty do restaurace je složitější. Aby provozovnu nemíjeli bez povšimnutí, je nezbytné upoutat jejich pozornost. K tomu slouží zajímavé vývěsní štíty, lucerničky i plechové cedule vyvěšené nad vchodem. Velkou roli hrají výrazné barvy, které jsou dobře vidět i z dálky. A světelnou reklamu nemine bez povšimnoutí nikdo.

Světelná reklama od osvědčeného dodavatele bude dlouho dobře sloužit

Specializací firmy RAVAFOLje výroba světelné reklamy. RAVAFOL má v oboru více než 15 let zkušeností, disponuje know-how a špičkovou výrobní technologií. Světelná reklama od ní je zárukou spokojenosti a zvýšené návštěvnosti. RAVAFOL zajistí vše od návrhu přes vizualizaci světelné reklamy a výrobu až po montáž nad vaše dveře. A je pojištěna až na částku 8,5 milionu Kč.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − eight =