Zařizujete zasedací místnost? Vybavte ji reprezentativním nábytkem

Ať už pořádáte konferenci, nebo se chystáte na jednání s váženým obchodním partnerem, prostor, kde bude událost probíhat, by měl působit seriózním dojmem. Místnost, kam návštěvu pozvete, má vzbuzovat důvěru a ne působit zanedbaně a lacině. Proto byste měli být při výběru kancelářského nábytku obezřetní, a raději připlatit za kvalitu, než si udělat ostudu. Následující článek vám poradí, nač si dát při zařizování reprezentativních místností pozor.

Pohodlí je základ

Aby se návštěva necítila nepříjemně, měli bychom zvážit všechny faktory, které by mohly mít negativní vliv na její pohodlí. Znamená to, že při zařizovaní konferenčních prostor musíte brát ohled nejen na design nábytku, ale také na jeho rozvržení, pohodlnost a řadu dalších podmínek. Měli byste mít na paměti, že návštěva může trpět různými fyzickými indispozicemi, a proto uspořádat nábytek v místnosti tak, aby zbytečně nepřekážel a v průchozích místech bylo dost prostoru. Člověk by se zde neměl cítit stísněně, takže prostor nepřeplňujte zbytečným nábytkem, který stejně později ani nenajde využití. Základem takové místnosti by měl být velký stůl a konferenční židle. Mnohdy ani více kusů nábytku není potřeba. Vybavení v podobě projektoru, počítače a promítacího plátna je už na zvážení každého provozovatele. Těm, co si potrpí na tradičním způsobu prezentací, postačí k jednání obyčejný whiteboard.

Zaměřte se na výběr vhodných židlí

Jakmile pořídíte kvalitní a pohodlné židle, máte z půlky vyhráno. Konferenční křesla z části mohou za to, jestli je posluchač schopen udržet pozornost. Pakliže jste zvolili levné nepohodlné kancelářské židle, nedivte se, že návštěvníci konference se po přestávce na zbylou prezentaci už nevrátí. Přednášející se tak může snažit sebevíc zaujmout, ale pokud se posluchač cítí nepohodlně a neustále poposedává, protože už neví, jak se v židli usadit, aby ho nic netlačilo, stejně nakonec odejde předčasně nebo si z dané prezentace nic neodnese. Jestli se chcete takové situaci vyhnout, navštivte internetový obchod ABSTORE.cz a vybírejte z pestré nabídky kvalitních a pohodlných kancelářských židlí.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

eight − five =