Vysoce kvalitní LED osvětlení – LED LINE s.r.o.

detail_philips-led-zarovka-corepro-le_11Viditelnou úsporu financí za elektrickou energii dosáhnete pouze s kvalitním LED osvětlením. Proč draze, když to jde i levně? A pokud sháníte LED žárovky nebo LED zářivky, popřípadě LED panely, tak rozhodně doporučujeme navštívit zákazníky ověřený internetový obchod ledline.cz. Ohromný výběr zboží, skvělé ceny, spolehlivá klientská podpora, zázemí kamenné prodejny, individuální přístup k zákazníkovi – samozřejmost. Společnost LED LINE s.r.o. svou činnost vykonává již od roku 2006 a je přímým dovozcem a prodejcem LED technologie od prověřených výrobců. Píše se rok 2012 a firma se stává oficiálním prodejním partnerem společnosti PHILIPS.

Obrovské výhody LED žárovek

LED technologie je známá řadu let a také zde neustrnul pokrok na bodě mrazu, setkáváme s úspornými  LED žárovkami, které se vyznačují zejména svou flexibilitou. LED osvětlení nabízí jedinečný výběr barev vyzařovaného světla a výběr úhlů – vývoj zajisté neustrne ani ve světelné účinnosti. LED žárovky jsou šetrné k životnímu prostředí, ceníme si nejvíce nízké spotřeby elektrické energie, příklad: 60W žárovka při 1095 hod./rok, dá spotřebu 65,7 kWh, která nás přijde na 328 Kč, použijete-li LED žárovku, zaplatíte pouze 57 Kč. Dále jsou LED žárovky odolné proti nárazu, svítí nepřetržitě až dvacet let, minimální údržba, nepřehřívají se, a zatímco obyčejná žárovka vydá světlo pouze z 5% dodané energie, zbytek je odveden bez užitku jako tepelné záření.

LED pásky – špičková kvalita

led pásekHrajete si rádi se světlem? Tak to zajisté již máte doma LED pásky, které se jednoduše ohýbají, a díky tomu je možné je nainstalovat do jakéhokoliv prostoru – kuchyňská linka, zrcadla, televize, police a další, zde se fantazii meze nekladou. Co víc! Pomocí dálkového ovládání si dle své nálady můžete regulovat intenzitu barev z různých barevných scén. Preferujete ve svém interiéru žlutou barvu? Tak si pořiďte samolepící LED pásek ve žluté barvě, studená bílá barva zvyšuje sice lesk osvětlených předmětů, ale nezvedne vám náladu jako barva žlutá nebo červená.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + seventeen =