Asi už se vám to stalo: zahradní párty je zorganizovaná, jídlo připravené, hosté na cestě, předpověď počasí vypadá dobře.. Najednou přijde vítr, déšť a vás čeká urychlené a improvizované řešení – kam s hosty, kde budou jíst, bavit se? Přece toužíte, aby všichni měli na vaši párty pouze příjemné vzpomínky, že?

Řešením jsou party stany! V nabídce jsou opravdu všechny velikosti. Poradíme jak vybrat…

Jak vybrat párty stan?

Využití párty stanů je velmi rozmanité. Poslouží, jak je z názvu patrné, pro jakoukoliv párty a nejen to. Povšimněte si na jakékoliv tržnici – každý prodejce vlastní svůj párty stan. Párty stany jsou k vidění dokonce i u předvánočních prodejů kaprů. Párty stany kupují i truhláři, aby měli suché dřevo.

Všechny párty stany spojuje základní vlastnost – je levný a dovnitř neprší


Jaká velikost stanu je optimální?

U prodejců nebo truhlářů je to jednoduché. Změří se požadovaný půdorys a vybere odpovídající rozměr. Pro párty nebo rodinnou sešlost je třeba vědět, kolik lidí se sejde. Nejmenší stany jsou 3 x 3 m. Do takového se vejde malý stůl (cca 80 x 80 cm) a 4 lidé. Pokud potřebujete větší prostor, není problém. Na trhu jsou k mání rozměry až 6 x 12 m. Také je možné stany mezi sebou spojovat. Ve velikosti tedy problém není 🙂

Jakou konstrukci – nůžkovou nebo klasickou?

Když už máme vytipovaný konkrétní rozměr, je třeba zvážit typ konstrukce zahradního stanu. Na výběr je klasická (tyčová) nebo konstrukce nůžková. Kvalita obou konstrukcí u nabízených modelů je prakticky stejná. Proč je tedy nůžková konstrukce dražší? Důvod je zřejmý: nůžková konstrukce je postavená za pár vteřin, kdežto u klasické trubkové to chvíli trvá. Pokud jste tedy třeba prodejce, potřebujete stan rychle postavit i složit, nůžková konstrukce je pro vás to pravé.

Vyberte si svůj oblíbený párty stan

Na t-zboží.cz nabízíme párty stany všech rozměrů, všech konstrukcí a všech barev. Největší výhodou je, že všechny stany jsou skladem s jistotou doručení do 2 dnů.

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat se svými požadavky!

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + fourteen =