Cenově dostupné skříně z bílého lamina

Klasické skříně nebo moderní skříně bíle lamino? Dobrá klasika žije a tento druh skříní preferuje starší obyvatelstvo. Pokud volíte klasiku, tak dejte přednost masivu, přestože si více připlatíte. Skříně vyrobené z dřevotřísky jsou těžké a obsahují zdraví škodlivý formaldehyd. Vybírejte pouze takové materiály, které obsahují co nejméně škodlivin a jsou označeny tzv. kategorii E1. Vestavěné šatní skříně bílé lamino se liší rozměry a praktickým systémem polic, háčků, drátěných košů, zásuvek a tyčí, které vám dokonale pomohou udržet pořádek a přehled ve skříni. Ceny skříní na zakázku se pohybují v rozmezí několika tisíc korun, některé ovšem mohou vyjít i na desetitisíce.

Bílá šatní skříň z odolného lamina na T-nábytek.cz

Bílá šatní skříň z odolného lamina na T-nábytek.cz

Šatní skříně bílé lamino – efektní design

Větší šatní skříně bílé lamino se stávají dominantou v pokoji, a proto záleží, jaké k nim zvolíte dveře. Základ tvoří ocelový nebo hliníkový rám, který zpravidla vyplňuje dýha, dřevo, lamino, sklo či zrcadlo. Podle volného prostoru volíme dveře, do malých bytových jednotek jsou ideální šatní skříně bílé lamino s posuvnými dveřmi. V tom případě, ale počítejte se skutečnosti, že dveře neotevřete najednou, ale pouze do půlky, a tak se nebudete moci kochat pohledem na své oblečení a věci. Je tady kompromis – harmonikové dveře. Do větších šatních skříní lze uložit i vysavač, lyže, mop nebo žehlicí prkno, popřípadě si zde uložíte jinou objemnou věc, kterou tak často nevyužíváte.

Doporučujeme: moderní a přesto levné šatní skříně na míru

Osvěží váš interiér – šatní skříně bílé lamino

Ano, šatní skříně bílé lamino osvěží každý obývací pokoj, i neútulnou chodbu nebo předsíň, pokud bojujete s prostorem a nemáte, kde svou novou šatní skříň uložit. Máte doma samé muže? Zajisté tak oceníte závěsný systém na věšení kalhot, který báječně nahradí věšáky. Existují i speciální závěsy na kravaty. Vestavěné šatní skříně lamino kolikrát zdobí i půdní prostory, ale zde bychom doporučovali tmavší barvu. Nevíte si rady s výběrem šatní skříně? Tak se obraťte přímo na prodejce nábytku.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twelve + eight =