Skříně s posuvnými dveřmi. Vyberte bílou barvu! Ani po létech se neomrzí.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi bílé – praktický a estetický doplněk každé domácnosti, pokud nemáte k dispozici samostatný šatník. Skříně s posuvnými dveřmi jsou ideální do malých bytových jednotek. Ani zde nechybí dostatek prostoru pro pověšení oděvu a zásuvky na spodní prádlo, kravaty, ponožky apod. Věci ke každodennímu použití doporučujeme umístit dopředu, aby byly dostupné, a vy se tak nemuseli zdržovat přehrabováním věcí ve skříni.

Šatní skříň Hele 1 v bílé barvě na T-nábytek.cz

Šatní skříň Hele 1 v bílé barvě na T-nábytek.cz

Skříně s posuvnými dveřmi bílé – elegantní prvek

Skříně s posuvnými dveřmi bílé musí splňovat požadavek, pro který jste si ji pořídili. To je dostatek prostoru, vhodný rozměr pro hloubku skříně je 60 – 70 cm, výška se odvíjí podle velikosti nábytku. Oblíbené jsou šatní skříně se zrcadlem připevněným na dvířkách skříně, zrcadlo činí nábytek elegantním, ulehčí vám oblékání a opticky zvětší prostor. Velikost skříně s posuvnými dveřmi bílé vybíráme podle velikosti vašeho interiéru. Vestavěné šatní skříně vyrobené na zakázku se umísťují do nevyužitých rohů, výklenků a podkroví, ale počítejte s vyšší cenou. Domácí kutilové, si mnohdy dokážou sami šatní skříň s posuvnými dveřmi vyrobit a umístit do nevyužitého prostoru.

Skříně s posuvnými dveřmi bílé splní svůj účel na jedničku

Díky své praktičnosti jsou skříně s posuvnými dveřmi bílé velice žádané, neboť naleznou uplatnění skoro v každé místnosti. Posuvné dveře jsou ideální, neboť nezaberou žádný prostor navíc, jen vás trochu omezují ve výhledu do skříně, a to z důvodu otevření pouze jedné poloviny skříně. Klasické dveře šatní skříně dovolují úplné otevření dveří, ale otázka je, jestli to váš prostor určený pro skříň dovolí. Uživatelé volí i odlehčenou verzi jak cenově tak i vizuálně, jednoduše si pořídí dlouhý závěs. Skříně s posuvnými dveřmi bílé – punc luxusu a elegance.

 

 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − 5 =