Dřevěné šatní skříně / skříně z masivu aneb kousek přírody ve vaší ložnici

Dřevěné šatní skříně mají neotřelý vzhled a na jejich výrobu se nejčastěji používá kvalitní borovicové nebo dubové dřevo, dále smrk nebo buk. Smrk je měkké a levné dřevo, buk je tvrdé dřevo a má pěknou kresbu. Dubové dřevo je velmi pevné, mohutné a vydrží roky. Borovicové dřevo je typické svou neutrálností a pestrostí svých barev, skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, a navíc je cenově dostupnější než dubové dřevo. V poslední době je velký zájem o jádrový buk, který má větší barevné rozdíly mezi jednotlivými částmi. Skříně z masivu stále konkurují skříním vyrobených z exotického dřeva.

Šatní skříně z masivu na T-nábytek.cz

Šatní skříně z masivu na T-nábytek.cz

 

Kvalitní nábytek – dřevěné šatní skříně

Dřevěné šatní skříně nabízíme v mnoha velikostech a to v provedení jednodílném, dvoudílném nebo třídílném. Šatní skříně z masivu je možné si do atypických prostorů nechat zhotovit na míru. Do ložnice je vhodná dvojitá skříň. Trojitá skříň je, více praktičtější, neboť její součástí jsou police a zásuvky, ideálně se hodí do prostorově větších místností. V dětském pokoji nebo v pokoji pro hosty se bude nejlépe vyjímat jednoduchá jednodílná dřevěná šatní skříň. Péči o šatní skříň vyrobenou z masivu nebereme na lehkou váhu. Dřevo reaguje na změny teploty a vlhkost, snažíme se tento nábytek udržet ve správném stavu a zabránit tak poškození.

Skříně z masivu – stylové a pevné  

Jsou skříně z masivu ve vašem hledáčku? To je správné rozhodnutí, jen dřevěný nábytek vám bude sloužit po mnoho let, dokonce několikanásobně déle než nábytek vyrobený z lamina. Skříně z masivu nikdy neumísťujte v blízkosti radiátoru, krbu nebo jiných tepelných zdrojů. Dřevo nemá rádo ani vlhkost, proto nedoporučujeme nákup dřevěného nábytku do koupelny. Dřevo je ideální materiál pro děti a alergiky, nevylučuje škodlivé látky jako je např. formaldehyd.

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − one =