Šatní skříně – dají se pořídit levně. Vyzkoušejte!

Levné šatní skříně nebo šatní skříně vyrobené na zakázku patří mezi nezbytné vybavení každého bydlení. Nabízíme rozmanité modely a typy, které mohou být součástí ložnice, předsíně nebo také dětského pokoje. Šatní skříně v ložnicích jsou ideální pro uložení mnohého druhu oblečení. Máte-li šatní skříně ve svém hledáčku, je nutné vycházet z toho, kolik a jaké druhy oblečení máte.  Jiná šatní skříň se bude hodit pro řemeslníka a jiná pro ředitele, který musí chodit do práce v obleku. Vždy je nutné šatní skříň změřit a zvolit správnou šířku a výšku, aby se zde věci vešly a nebyly na sobě natěsnané.

Nejlevnější šatní skříň na T-nábytek.cz - cena startuje na 1500,- Kč!

Nejlevnější šatní skříň na T-nábytek.cz – cena startuje na 1500,- Kč!

 

Levné šatní skříně na uskladnění různého oblečení

Taktéž levné šatní skříně nabízejí dostatek prostoru pro vaše oblečení a věci, které nepoužíváte příliš často. Praktické jsou nejen zásuvky, ale také police a koše. Po vysunutí ihned vidíte, co a kde máte uloženo. Police se zpravidla umisťují do dolní části šatní skříně, ale to neznamená, že nemohou být i v horní části. Do šatní skříně se často také ukládají kufry a objemné cestovní tašky, vysavač a další věci. To vše mějte na paměti při výběru šatní skříně. Ideální je taková šatní skříň, která disponuje pro zlepšení přístupnosti výše zavěšených věcí šatním výtahem. Tento mechanismus umožňuje na tyči zavěšené věci sklopit dolů.

Levné šatní skříně! Ideální nábytek do předsíně

Levné šatní skříně uplatníte všude tam, kde bojujete s prostorem. Čím více aktivit – tím více prostoru je třeba pro věci, které je nutné někde uložit.  Nedostatek odkládajícího prostoru se řeší různě, dávají se pod manželské postele kartony napěchované různými věcmi a oblečením. Praktické, ale velmi neestetické! Šatní skříně slouží i na odložení sezonního oblečení, sportovních potřeb – lyže, snowboard, brusle, nafukovací bazén, žehlicí prkno … chceme-li všechny tyto věci do šatní skříně uložit, je nutné na to myslet při její objednávce.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twenty − four =